GMC Academy

GMC Academy je

Trainee program připravený pro vás, budoucí vývojáře a talentované kandidáty, kteří máte nadšení a potřebu učit se nové věci, prohlubovat své znalosti a získávat další zkušenosti s novými jazyky, frameworky a přístupy. GMC Academy se bude konat v říjnu a listopadu 2017.

Akademie pro rok 2017 je již naplněna. Děkujeme všem zájemcům a blahopřejeme úspěšným kandidátům! Kdo se nestihl přihlásit letos, nejspíš bude příležitost i příští rok. Sledujte naše stránky, příp. náš Facebook.

Chci se přihlásit

Co požadujeme

  • touhu a chuť na sobě tvrdě pracovat
  • schopnost získat a předat informaci i v angličtině
  • chápat akademii jako první krok k tomu stát se plnohodnotným členem GMC Software

Co nabízíme

  • dvouměsíční nabitý tréninkový program, kterým Tě provedou naši profesionálové
  • moderní koncept výuky = maximum praxe, workshopů, zkušený mentor a praktický integrační projekt
  • pracovní smlouvu a mzdu hned od prvního dne

Jak bude GMC Academy probíhat

Ze všeho nejdříve

projdeme úplné základy toho, jak v GMC vyvíjíme, jaké používáme metodiky, a jaké k tomu máme nástroje. Ukážeme si algoritmizaci a datové struktury, clean code – to vše v Javě.

Poté to rozšíříme

o další základní principy stylů programování, zkusíš si i návrhové vzory a návrh API. Také Ti představíme naše Inspire produkty a vývojové týmy, které na nich pracují.

Pokud Ti to půjde dobře

vrhneš se na JavaScript a další speciality Java JEE. Seznámíš se s bezpečností na webu a dozvíš se něco o Cloudu. Naťukneme základy .NET a dalších pokročilých frameworků.

A ve finále si zkusíš

práci na interním projektu se svým mentorem, kde nám ukážeš všechny nabyté znalosti z GMC Academy. Pak už nic nebrání tomu, abys naplno vyvíjel(a) v GMC.

Pro přijetí do GMC Academy

je třeba ukázat, že máš minimálně základní znalosti algoritmizace. Pošli nám spolu s přihláškou řešení jednoduché úlohy, a pokud uspěješ, brzy se uvidíme!

Zadání úlohy

uloha_v2

V případě zájmu o GMC Academy nám zašli řešení úlohy na email jobs@gmc.net nebo navštiv plnou verzi našich webových stránek, kde je k dispozici odpovědní formulář.